بهار سیستان در زابل شروع شد. ✔️ معارفه فرماندار جدید زابل 🔴 غلامرضا گنجی بعنوان معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار جدید شهرستان زابل امروز در مراسمی ، با حضور معاونت امور فرهنگی و اقتصادی استانداری ،امامان جمعه، ریش سفیدان، بزرگان طوایف و‌ سایر مسئولان سیستان معرفی شد . 🔺 نورا معاون هماهنگی امور […]

بهار سیستان در زابل شروع شد.

✔️ معارفه فرماندار جدید زابل

🔴 غلامرضا گنجی بعنوان معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار جدید شهرستان زابل امروز در مراسمی ، با حضور معاونت امور فرهنگی و اقتصادی استانداری ،امامان جمعه، ریش سفیدان، بزرگان طوایف و‌ سایر مسئولان سیستان معرفی شد .

🔺 نورا معاون هماهنگی امور اقتصادی بیان کردند :
فرماندار جدید زابل فردی دلسوز و‌ مردم دوست با کوله باری از تجربه می باشند که در صدد رفع مشکلات و کمک به مردم تلاش خواهند کرد .

غلامرضا گنجی در سخنان خود بیان کردند که منطقه ی سیستان در حال حاضر در اوج‌ خشکسالی قرار دارد که با هم ‌افزایی و همکاری میتوان شرایط را تغییر داد ،
وی گفت مشکلات حاشیه نشینی ، اعتیاد ، سرقتهای خرد و کلان و ترافیک های شهری بخشی از مشکلات شهرستان زابل است که با آن اشنا هستم و برای آنها برنامه دارم.
ایشان فرمودند به رهنمود های تمام آحاد جامعه سیستان برای برون رفت از مشکلات نیازمند هستیم چرا که این مردم شایسته ی بهترین خدمات هستند.
در این مراسم که فرماندار به صورت ناگهانی به سفر کربلا عازم شده بود قرار بر جلسه ای با عنوان تکریم و تقدیر از زحمات ایشان شد.
در پایان خبرگزاری #زارایا آرزوی موفقیت و پیروزی برای این فرماندار با سابقه دارد.

  • نویسنده : meysam