دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی به دیدار مردم شریف روستای میل نادر از توابع شهرستان نیمروز رفتند. کانون خیریه الزهرا دانشگاه علوم پزشکی زابل با کادر پزشکی جهت خدمات بهداشتی درمانی در این روستای محروم حضور یافتند. این حرکت دانشجویی که در صبح جمعه مورخ ۱۳۹۷/۷/۲۰ توسط اعضای فعال این کانون انجام شد موجب خوشحالی مردم […]

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی به دیدار مردم شریف روستای میل نادر از توابع شهرستان نیمروز رفتند.

کانون خیریه الزهرا دانشگاه علوم پزشکی زابل با کادر پزشکی جهت خدمات بهداشتی درمانی در این روستای محروم حضور یافتند.

این حرکت دانشجویی که در صبح جمعه مورخ ۱۳۹۷/۷/۲۰ توسط اعضای فعال این کانون انجام شد موجب خوشحالی مردم روستای میل نادر شد.
دکتر میری پزشک این تیم مطرح کرد تمامی این خدمات از قبیل غربالگری های فشار خون ، دیابت ،مشاوره تغذیه ، مشاوره مامایی، تزریقات ،ویزیت پزشک و تجویز دارو به صورت کاملا رایگان انجام می شود
پزشک‌این تیم افزود هدف این تیم کاملا خیرخواهانه و یک حرکت کاملا دانشجویی می باشد .
کریمی دبیر این تیم هم افزود که تمامی داروهایی که برای بیماران تجویز می شود توسط شرکت سیناژن تهران تهیه و به صورت رایگان فرستاده شده است.
اربابی بخشدار بخش صابری از این تیم تقدیر کرد و در پایان افزود همه ما اگر با همین همت خداپسندانه به کمک مردم بیاییم قطعا بیشتر مشکلات مردم شریف و‌غیور مناطق محروم حل خواهد شد امید است باتکیه بر ایزد منان و همکاری دانشجویان عزیز، اهداف این کانون دانشجویی را تعالی ببخشیم.
در پایان هم کانون خیریه الزهرا از معاونت دانشجویی دانشگاه، مدیریت فرهنگی و اداره مشاوره معاونت دانشجویی و بخشداری صابری که الحق و النصاف مهمانداری را بر این تیم تمام کرد تشکرو قدردانی میکند.


 

  • نویسنده : meysam
  • منبع خبر : پایگاه تحلیلی خبری زارایا