‍ 🛑 شهردار زابل ، با تمام توان در صدد رفع مشکلات عمرانی شهر هستیم . مهندس خمر ، شهردار محترم شهرستان زابل در گفتگو با انجمن ناجیان هامون سبز و نشست خبری با سایت زارایا، در جلسه روز چهارشنبه ۹۷/۹/۱۴ در ابتدای صحبت های خود بیان کردند : شهرداری در حال حاضر با کسری […]

‍ 🛑 شهردار زابل ، با تمام توان در صدد رفع مشکلات عمرانی شهر هستیم .

مهندس خمر ، شهردار محترم شهرستان زابل در گفتگو با انجمن ناجیان هامون سبز و نشست خبری با سایت زارایا، در جلسه روز چهارشنبه ۹۷/۹/۱۴ در ابتدای صحبت های خود بیان کردند :

شهرداری در حال حاضر با کسری بودجه دست و پنجه نرم می کند ، به طوری که درآمد خالص شهرداری در بهترین حالت ممکن یک میلیارد تومان بوده و خالص هزینه های شهرداری اعم از حقوق کارکنان و کارگران ، تعمیرات ماشین آلات قدیمی و نوسازی آن ها و … ، دو میلیارد و پانصد میلیون تومان هزینه به وجود می آید که باید پرداخت شود ، اما ما با تمام امکانات موجود در حال مرتفع کردن این مشکلات هستیم .

ایشان در ادامه صحبت های خود در پاسخ به سوالات مطرح شده بیان کردند که : ما در ابتدای ورودی شهر که از اداره ی منابع طبیعی شروع می شود با کمک دانشگاه علوم پزشکی و مدیران تالار های پذیرایی و مدیران نمایندگی خودرو و دهیار و شورای کرباسک که افراد ذینفع بوده اند ، به دنبال ایجاد فضای سبز و مکان تفریحی برای مردم زابل هستیم .

در ادامه مهندس خمر بیان کرد که ما تصمیم بر بنای مرکز تجاری و تفریحی در مکان فعلی شهرداری زابل داریم که در برنامه ریزی هایی که در آینده صورت خواهد گرفت آن را اجرایی خواهیم کرد .

در دوره ی جدید مدیریت شهرداری در بحث تعریض خیابان ها و کوچه ها و خسارتی که به صاحبان منازل وارد می شود تمام خسارات به وجود آمده کامل پرداخت شده است .

در مورد پارک ملت تاکنون فعالیت های زیادی انجام گرفته و علت اینکه هنوز بازگشایی نشده تدارک یک ست بازی کودکان است که به زودی نصب خواهد شد تا کودکان و خانواده های سیستانی بهره ی کافی از این محیط را بهره مند شوند .

ایشان در پایان صحبت های خود بیان کردند ما به دنبال برگزاری جلسات در هر یک از محلات سطح شهر هستیم که با بررسی مشکلات پیش آمده در صدد رفع آن ها عمل خواهیم کرد .

زارایا

  • نویسنده : meysam
  • منبع خبر : پایگاه تحلیلی خبری زارایا