💢برگزای همایش سران طوایف حوزه سیستان در شهرستان هیرمند 🔷به مناسبت فرا رسیدن نهم دی ماه همایش سران طوایف و معتمدین و ریش سفیدان منطقه سیستان با حضور رئیس هیات رزمندگان‌اسلام استان سیستان و بلوچستان،فرماندار هیرمند،امامان جمعه اهل تسنن و تشیع،فرماندهان نواحی سیستان و معتمدین و ریش سفیدان منطقه سیستان در شهرستان هیرمند برگزار شد. […]

💢برگزای همایش سران طوایف حوزه سیستان در شهرستان هیرمند

🔷به مناسبت فرا رسیدن نهم دی ماه همایش سران طوایف و معتمدین و ریش سفیدان منطقه سیستان با حضور رئیس هیات رزمندگان‌اسلام استان سیستان و بلوچستان،فرماندار هیرمند،امامان جمعه اهل تسنن و تشیع،فرماندهان نواحی سیستان و معتمدین و ریش سفیدان منطقه سیستان در شهرستان هیرمند برگزار شد.

🔶سردار باغبانی رئیس هیئت رزمندگان اسلام استان سیستان و بلوچستان در این همایش با گرامیداشت حماسه نهم دیماه گفت: برگزاری همایش سران طوایف،معتمدین و ریش سفیدان منطقه سیستان حکایت از همراهی و همگامی این عزیزان با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه را دارد.

🔷وی افزود: امروز مردم بر باورها و اعتقادات دینی خود و ارزش های انقلاب اسلامی ایران ایستادگی دارند و با حضور خود در میدان ها این را به همه دنیا ثابت کرده اند و سران طوایف،معتمدین و ریش سفیدان عصاره مردم منطقه سیستان هستند.

🔶سردار باغبانی بیان کرد: برگزاری این جلسات و نشست ها باعث شناخت و آگاهی بیشتر در خصوص توطئه های دشمن می شود،و این حضور سران طوایف،معتمدین و ریش سفیدان به معنی مبارزه با استکبار جهانی و ایادی او می باشد.

🔷رئیس هیئت رزمندگان اسلام استان اظهار داشت: این انقلاب ثمره خون هزاران شهید گلگون کفن می باشد، و مردم استان سیستان و بلوچستان همواره پشتیبان انقلاب و ولایت فقیه بوده و هستند و امروز هم با آرمان های شهدا و امام شهدا تجدید میثاقی دوباره کردند.

🔶وی گفت: هر آنچه که مقام معظم رهبری دستور بدهند ما تابع دستورات و فرامین رهبر معظم انقلاب خواهیم بود، تا روز به روز شاهد رشد،بالندگی و پویایی نظام و انقلاب اسلامی ایران باشیم.

🔷رئیس هیئت رزمندگان اسلام استان تاکید کرد: امروز دشمنان انقلاب اسلامی با راه انداختن جنگ اقتصادی و رسانه ای و توطئه های مختلف سعی دارند تا بین ملت و ولایت فقیه جدایی بیندازند،مردم باید هوشیار باشند تا این نقشه های دشمن را خنثی کنند.

🔶همچنین حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در این همایش گفت: راه برون رفت از فتنه های اقتصادی و فرهنگی، شما سران طوایف،معتمدین و ریش سفیدان هستید.

🔶امام جمعه هیرمند اظهار داشت: در فتنه ۸۸ عده ای به دنبال قدرت طلبی بودند و با زیر پا گذاشتن حقوق اولیه مردم و به آتش کشیدن اموال بیت المال قصد تخریب نظام جمهوری اسلامی ایران را داشتند اما با بصیرت مردم و هوشیاری مقام معظم رهبری به اهداف شوم خود نزدیک نشدند.

🔷وی افزود: هنوز فتنه های فروانی در راه است لذا با بصیرت و هوشیاری نباید اجازه نفوذ به این فتنه گران داده شود تا راه را برای دشمنان باز شود.

🔶در ادامه این همایش محمد علی پیری فرماندار شهرستان هیرمند گفت: برای حفظ این انقلاب و نظام خون های زیاد و فروانی اهدا شده است،لذا حضور شما سران طوایف،معتمدین و ریش سیفدان در جلسات روشنگری و بصیرت افزایی برای مقابله با فتنه ها بسیار مفید و ارزشمند است.

🔶وی افزود: فتنه گران و آشوب گران در محرم و دیماه سال ۸۸ به خیابان آمدند و هتک حرمت های زیادی کردند اما مردم با بصیرت و انقلابی ایران اسلامی به میدان آمدند و پاسخ دندانشکنی به فتنه گران دادند و بساط آنها را جمع کردند.

 

  • نویسنده : meysam