خرید ارزان مبدل فیبر چند حالته تی پی-لینک MC100CM_V1

فروشنده: آواژنگ

برند: تی پی لینک

دسته:

گارانتی ۳۶ ماهه آواژنگ

ویژگی های کالا

رابط‌ها: RJ-45، رابط فیبر

زارایا
زارایا
زارایا
زارایا

مشخصات فنی TP-LINK MC100CM_V1 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter

مشخصات کلی

  • ابعاد

    27x73x94.5 میلی‌متر

مشخصات سخت‌افزاری

  • رابط‌ها

    RJ-45
    ,

    رابط فیبر

  • سرعت

    100 مگابیت بر ثانیه
  • سایر مشخصات

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x : STANDARDS and PROTOCOLS


  • BASIC FUNCTION:

  • Half/Full-Duplex transfer mode for FX port

  • Full Duplex Flow Control – IEEE 802.3x

  • Half Duplex Flow Control – Backpressure

  • Extends fiber distance up to 2km

  • Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely

  • PORTS:

  • 1x 100M SC port

  • 1x 100M RJ45 port -Auto MDI/MDIX

  • NETWORK MEDIA 10BASE-T:

  • UTP category 3, 4, 5 cable – maximum 100m

  • EIA/TIA-568 100Ω STP – maximum 100m

  • NETWORK MEDIA 100BASE-T:

  • UTP category 5, 5e cable – maximum 100m

  • EIA/TIA-568 100Ω STP – maximum 100m

  • Multi-mode Fiber : NETWORK MEDIA 100BASE-FX

  • PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD : LED INDICATORS

  • تامین نیروی برق: External Power supply

  • ENVIRONMENT:

  • ℉Operating Temperature: 0℃~40℃/ 32℉~104

  • ℉Storage Temperature: -40℃~70℃ /-40℉~158

  • Operating Humidity: 10%~90% non-condensing

  • Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

مشخصات نرم‌افزاری

  • برد
توضیحات تکمیلی
• کارکرد با سرعت 1000مگابیت در مود Full-Duplex برای هر دو پورت های FX و TX • پشتیبانی از Auto MDI/MDI-X برای پورت TX • تعیین مود انتقال از طریق سوئیچ برای پورت FX • انتقال اطلاعات بر روی فیبر Multi-Mode حداکثر تا 550 متر کاربرد • تبدیل ارتباط فیبر نوری Multi-Mode به کابل شبکه گیگابیت • این مدل را نمی توان به سوئیچ و یا کارت شبکه 10/100 مگابیت متصل نمود
مبدل فیبر چند حالته تی پی-لینک MC100CM_V1
میخواهم این کالا را بخرم
free shipping