خرید ارزان مبدل فیبر گیگابیتی و تک حالته ترندنت مدل TFC-1000S20

فروشنده: شبکه شهر امن

برند: ترندنت

دسته:

سرویس ویژه دیجی کالا: ۷ روز تضمین بازگشت کالا

ویژگی های کالا

رابط‌ها: RJ-45

زارایا
زارایا
زارایا
زارایا

مشخصات فنی TRENDnet TFC-1000S20 10/100/1000Mbps Media Converter

مشخصات کلی

  • ابعاد

    25×88×120 میلی‌متر
  • وزن

    354 گرم

مشخصات سخت‌افزاری

  • رابط‌ها

    RJ-45

  • استانداردها

    IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-LX
  • سرعت

    10/100/1000
  • نشانگر LED

    دارد

  • توضیحات LED

    نمایشگر قدرت
  • سایر مشخصات

    1 پورت:1000Base-T


  • 1 پورت :(1000Base-LX (simplex SC-type

مشخصات نرم‌افزاری

  • برد

    20 کیلومتر
  • جدول آدرس مک

    ندارد

سایر مشخصات

  • گواهی‌نامه‌ها

    CE,FCC
  • منبع تغذیه

    آداپتور برق
  • سایر مشخصات

    نرخ انتقال:(2000Mbps (full-duplex
توضیحات تکمیلی
مبدل فیبر نوری به‌منظور تبدیل سیگنال های مورد نظر شامل اینترنت، تصویر، تلفن، صوت، اترنت و داده به سیگنال نوری استفاده می‌شود. مبدل فیبر نوری TFC-1000S20 از نوع مبدل سیگنال اترنت به فیبر نور تک حالته FX-SC با سرعت 10/100/1000 و بالعکس (Media Converter) است که برای انتقال روی بستر فیبر نوری در فرستنده (توسط مبدل فرستنده) و تبدبل سیگنال نوری به سیگنال خروجی در گیرنده (توسط مبدل گیرنده) استفاده می شود. در قسمت بدنه کناری این محصول، نشانگر برق (Power) و لینک (Link) قرار گرفته است. این محصول به صورت خودکار با دستگاه‌های ارتباط از راه دور همسو می‌شود. با به‌کارگیری مبدل فیبر نوری قدرتمند ترندنت قابلیت طولانی کردن دامنه انتقال تا فاصله 20 کیلومتر (12.4 مایل) را خواهید داشت. از جمله دیگر ویژگی‌های قابل توجه این دستگاه می توان به قابلیت تشخیص خودکار حالت انتقال یک و نیمه دوطرفه (Full-Duplex) اشاره کرد.
مبدل فیبر گیگابیتی و تک حالته ترندنت مدل TFC-1000S20
میخواهم این کالا را بخرم
free shipping