خرید ارزان مبدل چند حالته تی پی-لینک MC200CM_V1

برند: تی پی لینک

دسته:

گارانتی ۳۶ ماهه آواژنگ

ویژگی های کالا

رابط‌ها: RJ-45، رابط فیبر

زارایا
زارایا
زارایا
زارایا

مشخصات فنی TP-LINK MC200CM_V1 Gigabit Multi-Mode Media Converter

مشخصات کلی

  • ابعاد
    27 × 73 × 94.5 میلی‌متر

مشخصات سخت‌افزاری

  • رابط‌ها
    RJ-45 , رابط فیبر
  • استانداردها
    IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
  • نشانگر LED
    دارد
  • سایر مشخصات
    IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x : STANDARDS and PROTOCOLS
  • BASIC FUNCTION:
  • Full Duplex Flow Control – IEEE 802.3x
  • Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiber
  • Extends fiber distance up to 0.22km using 62.5/125um fiber
  • PORTS:
  • 1* 1000M SC port
  • 1* 1000M RJ45 port -Auto MDI/MDIX
  • Multi-mode Fiber : NETWORK MEDIA 1000BASE-FX
  • NETWORK MEDIA 1000BASE-T:
  • UTP category 5, 5e cable – maximum 100m
  • EIA/TIA-568 100Ω STP – maximum 100m
  • PWR, LINK, RX : LED INDICATOR
  • تامین نیروی برق: External Power Adapter
  • ENVIRONMENT:
  • ℉Operating Temperature: 0℃~40℃/ 32℉~104
  • ℉Storage Temperature: -40℃~70℃ /-40℉~158
  • Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
  • Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
توضیحات تکمیلی
MC200CM یک مبدل رسانه است که برای تبدیل 1000BASE-SX fiber به 1000Base-T copper media و یا برعکس، طراحی شده است.
مبدل چند حالته تی پی-لینک MC200CM_V1
میخواهم این کالا را بخرم
free shipping