خرید ارزان مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100ST/TX

برند: فی نت

دسته:

سرویس ویژه : ۷ روز تضمین بازگشت کالا

ویژگی های کالا

رابط‌ها: RJ-45، رابط فیبر

زارایا
زارایا
زارایا
زارایا

مشخصات فنی

مشخصات کلی

  • ابعاد
    120x90x30 میلی‌متر
  • وزن
    200 گرم

مشخصات سخت‌افزاری

  • رابط‌ها
    RJ-45 , رابط فیبر
  • استانداردها
    IEEE802.3 10BASE-T
  • IEEE802.3u 100BASE-TX/100BASE-FX
  • IEEE802.3x Flow Control and Back pressure
  • سرعت
    10/100Mbps
  • نشانگر LED
    دارد
  • توضیحات LED
    (Power, TX (100Mbps, LK/ACT, FDX/COL) Fiber (LK/ACT, FDX/COL
  • سایر مشخصات
    Fiber : Duplex ST
  • پشتیبانی از پروتکل CSMA/CD
  • معماری سوییچ : Store and Forward
  • داری قابلیت DIP Switch
  • DIP Switch 1: UTP Auto-Negotiation/100Mbps Full Duplex mode
  • DIP Switch 2: Fiber Full/Half Duplex
  • DIP Switch 3: LLF (Link Lose Forwarding) Disable/Enable
  • DIP Switch 4: Switch Converter/Pure Converter mode
  • ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پشتیبانی از Auto MDIX
  • ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پشتیبانی Link Loss Forward‍‍‍‍‍‍‍
  • کارکرد در دمای ℃ 0to 45
  • تامین برق : 9V DC / 0.7A
  • RJ-45 Socket: CAT-3/5 (10/100Mbps) Twisted Pair cable Auto MDI/MDI-X and Auto-Negotiation Function Support

مشخصات نرم‌افزاری

  • برد
    2Km
  • نوع کارکرد
    Multi-mode
  • Forwarding Scheme
    (Build in Link Lose Forwarding Technology(LLF) & Link Fault Pass-Though Technology(LFP
  • پهنای باند
    10/100Mbps

سایر مشخصات

  • گواهی‌نامه‌ها
    FCC Class A, CE
  • منبع تغذیه
    Stand-alone (External Adapter): DC9V/0.7A
  • Chassis Cabinet: AC 100~240 V, 50/60 HZ, 90W*2
  • سایر مشخصات
    100/10Mbps Fiber ST to TX, Multi-mode Bridge Converter
توضیحات تکمیلی
در واقع مدیا کانورترها یک سیگنال از کابل مسی را میگیرند آن را تبدیل به یک سیگنال نوری سبک و از طریق فیبر نوری آن را منتقل می‌کنند. آن سوی دیگردر انتهای فیبر نوری، گیرنده مدیا کانورتر سیگنال نوری را دریافت کرده و مجدداً آن را به سیگنال مسی بازمیگرداند.
مدیا کانورتور فی نت مدل MC-100ST/TX
میخواهم این کالا را بخرم
free shipping